DODAJ WPIS DO KSIĘGI GOŚCI
 • IMIĘ / NICK: Artur
  DATA WPISU: 21-01-2016
  Witam. Co tu właściwie napisać, kiedy wszystko w Waszym hotelu sprawiało, że poczuliśmy się jak w domu, a nalewka miodowa Pana Bogdana dopełniała całości. Sylwestrowy pobyt na długo zostanie w naszej pamięci. Licząc na kolejne spotkania, serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Artur z żoną.
 • IMIĘ / NICK: Paulina Wiertelak
  DATA WPISU: 30-12-2014
  \"Serdecznie dziękujemy za organizację pobytu Naszej firmy w Państwa hotelu. Śmiało możemy polecić innym usługi świadczone przez hotel Castle. Skorzystaliśmy nie tylko z opcji wyżywienia i noclegu, ale także zorganizowano na Naszą prośbę zwiedzanie okolic Kotliny Kłodzkiej. W część turystyczną naszego pobytu znacząco zaangażowany był sam właściciel, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Na reklamę zasługuje ponadto zamówiona przez nas kolacja w formie grilla, altanka przy hotelu nadaje się do tego idealnie. Pokoje czyste i zadbane, bez żadnych zastrzeżeń. Wystrój dodaje walorów temu miejscu. Całość na wysokim poziomie i godna polecenia\". Paulina z grupą.
 • IMIĘ / NICK: Weronika
  DATA WPISU: 02-12-2014
  Dzień dobry! Szanowni Państwo, chciałam serdecznie podziękować za współpracę i pomoc przy zorganizowaniu pobytu ekipy filmu \"Za niebieskimi drzwiami\" w Państwa hotelu. Zostaliśmy otoczeni serdeczną i profesjonalną opieką, hotel był miejscem, do którego z przyjemnością wracało się po zdjęciach, a przepyszne kolacje, herbata z pigwy i nalewka z dzikiego miodu z pewnością będą przez wszystkich długo i tęsknie wspominane. Z ogromną przyjemnością wrócę do Hotelu Castle z kolejną ekipą i kolejnym filmem. Pozdrawiam serdecznie, Weronika Kot, II kierownik produkcji filmu
 

HOTEL CASTLE *** +48. 74 81 20 560 ul. Okrzei 32 57-500 Bystrzyca Kłodzka

 Powered by: www.cdx.pl  
links: replica rolex