Wakacje 2020

 

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do spędzenia miło czasu w bezpiecznym, przytulnym i kameralnym hotelu zlokalizowanym daleko od wielkich aglomeracji, za to w sąsiedztwie dużych obszarów zieleni.

 

Wyjątkowy Hotel Castle to spokojne miejsce w centrum Kotliny Kłodzkiej zlokalizowany w Bystrzycy Kłodzkiej, miasteczku o ponad 700-letniej tradycji,   usytuowanym pomiędzy przepięknymi Górami Bystrzyckimi, a masywem Śnieżnika. Dzięki swojemu położeniu oraz dobrej komunikacji będziecie Państwo mieli w zasięgu ręki moc atrakcji, szczególnie dla osób chcących aktywnie wypocząć na łonie przyrody.

 

Hotel Castle to bezpieczna i przyjazna baza wypadowa do zwiedzania całej Kotliny Kłodzkiej. A po całym dniu gwarantujemy smaczny domowy posiłek, miejsce do grillowania i odpoczynku, a także rodzinną atmosferę.

 

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy czyste i przytulne pokoje z łazienkami wyposażone w telewizor, czajnik oraz wygodne łóżka z pachnącą pościelą. Każdego ranka w naszej restauracji serwujemy smaczne i urozmaicone śniadania lub na życzenie Państwa dostarczamy je do pokoju. Wieczorem do Państwa dyspozycji oprócz restauracji i Sali bilardowej jest sauna fińska i parowa. A po całym aktywnie spędzonym dniu gwarantujemy smaczny domowy posiłek oraz udostępniamy miejsce do grillowania i odpoczynku.

U nas w hotelu panuje spokój i rodzinna atmosfera, która pozytywnie wpływa na samopoczucie naszych gości, dla których zawsze jesteśmy do dyspozycji. 

Jeśli jesteś zmęczony czasem izolacji, potrzebujesz zmiany otoczenia i doświadczeń? Oczekujesz miłej atmosfery i bezpiecznego wypoczynku,  serdecznie zapraszamy!

Poniżej znajduje się nasza oferta cenowa, która jest propozycją dla Was na spędzenie miło kilku dni.  

 

Cennik :

 

Pobyt nocleg ze śniadaniem:

 

Pokój jednoosobowy 120 (x ilość nocy)

Pokój dwuosobowy 200 (x ilość nocy)

Pokój trzyosobowy 280 ( x ilość nocy)

Pokój czteroosobowy do indywidualnych wycen dla większych rodzin.

 

Pobyt nocleg z wyżywieniem ( śniadanie + obiadokolacja)

 

Pokój jednoosobowy 149 (x ilość nocy)

Pokój dwuosobowy 260 (x ilość nocy )

Pokój trzyosobowy 370  (x ilość nocy)

 

- ceny obowiązują przy minimalnym pobycie 3 doby

- cena za dziecko do 3 roku życia 0 zł (bez wyżywienia, śpi na łóżku z rodzicem)

- cena za dziecko 3-12 lat -30% (do ustalenia przez właściciela)

- cena za dziecko >12 lat 100%

- sauna fińska i parowa zgodnie z cennikiem.

 

Indywidualna wycena dla pobytów rodzinnych i grup

 

Serdecznie zapraszamy!

 

biuro@hotelcastle.pl

tel.+48 74/812 05 60

tel.kom. +48 795 760 611


 


 

Ilość zdjęć: 2
 

HOTEL CASTLE ★★★ ul. Okrzei 32 57-500 Bystrzyca Kłodzka, tel. + 48 74 812 05 60, tel. kom. + 48 668 118 597, tel. kom. + 48 795 760 611 e e-mail: biuro@hotelcastle.pl

 

 

WOLNE POKOJE

 

Copyright 2020

 Powered by: www.cdx.pl  
links: replica rolex